SPAM

Pod tą stroną umieszczajcie linki do swoich blogów i tego typu informacje ;)

14 komentarzy:

 1. Cześć! Pamiętam, że pozytywnie skomentowałaś jeden z moich prologów, jeśli byłabyś zainteresowana ciągiem dalszym, to serdecznie zapraszam. ( http://akazlasu.blogspot.com/2015/02/cora-zimy-opowiesc-i.html ) Mam nadzieję, że nie zrazisz się w żaden sposób, a opowiadanie Cię zainteresuje. :>
  Pozdrawiam i życzę weny. :>

  OdpowiedzUsuń
 2. 17-letnia Clarie wiedzie normalne życie z rodziną na spokojnym Brooklynie w Nowym Jorku. Wszystko wyjadę się być spokojne, do czasu gdy dziewczyna dowiaduję się od rodziców, że posiada w krew łowców Nocnych Dzieci - Wampirów.
  Nastolatka zostaje wysłana na obóz szkolący, który znajduje się poza granicą Stanów Zjednoczonych.
  Na miejscu nie jest łatwo, a arogancki chłopak, z którym mieszka w jednym namiocie nie ułatwia jej nauki.
  http://this-one-shot.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Opowieść o zmaganiach ludzi, którzy przetrwali katastrofę i zamach na LA. Mimo koszmarnych wydarzeń starają się zachować resztki normalności i nauczyć od nowa żyć w niesprzyjających warunkach. Poznajemy bohaterów, którzy uciekając przed Czarnymi - czyli sprawcami masakry - założyli osadę w lesie i każdego dnia walczą o przetrwanie. Jedzą, co sobie upolują, śpią w wykonanych przez siebie szałasach, pokazują bohaterstwo i odwagę wyruszając do miasta na niebezpieczne wyprawy. Wodzem ocalałej szesnastki jest Dan Cardona -urodzony wojownik, męski, wysportowany, pewny siebie facet. To właśnie on pewnego dnia ratuje z rąk Czarnych policjantkę wydziału zabójstw- Catię Morgan. Jak potoczy się ich znajomość? Czy odmienne charaktery pozwolą im razem współpracować? Czy mimo bolesnych wydarzeń dostaną szansę na uczucie?

  Zapraszam na opowieść o bohaterstwie, odwadze, strachu, bólu, miłości, przyjaźni, zdradzie i niepewności. Gwarantuję emocje, akcję i szybsze bicie serca; watek romansowy, sensacyjny, obyczajowy, kryminalny i posapokaliptyczny. Różnorodność postaci i zdarzeń.

  Jeśli choć trochę zainteresowałam to zapraszam;) I z góry uprzedzam, że jest około 10 rozdziałów, ale jeśli nie masz ochoty ich nadrabiać, a chcesz czytać na bieżąco, bo zainteresowałam - dysponuję streszczeniem;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Błyskawica rozdziela niebo to opowiadanie, w którym jedną z głównych bohaterek jest Annalise Guerrero. Chłodna blondynka o zielonych oczach. Należy do elitarnego grona ludzi nazywanych agentami wysokiego szczebla. Wbrew pozorom uwielbia swoją pracę, ale zna również jej minusy. Czy straciła bezpowrotnie siebie? Kim tak naprawdę jest?
  http://to-wash-the-sins-out-of-that-house.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. www.koszyk-blogow.blogspot.com

  Zapraszam do zapisywania się, po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem <3
  Przyjmuję opowiadania, jak i ocenialnie, katalogi i inne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na nowy rozdział poziom-drugi.blogspot.pl :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam na nowe opowiadanie (skoro poprzednie zostało zakończone):

  http://hipnotyzer-horrorek.blogspot.com/

  Spadasz w ciemność. Lecisz w dół i w dół. Nie masz już szansy o niczym myśleć. Przestajesz być świadom tego, co się dzieje.

  Teraz należysz do mnie...

  OdpowiedzUsuń
 8. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.

  only-one-is-brave.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. http://age-of-the-heir-dramione.blogspot.com/
  Zapraszam do mnie na opowiadanie, które odbiega całkowicie od kanonu HP i wzbogacone jest o nowe postacie. Komnata Tajemnic na drugim roku nie została otwarta, a dziennik Tom'a Riddle'a nie znajduje się w posiadaniach Lucjusza Malfoya, lecz jego wychowanka Louis'a Tomlinson'a - kolejnego dziedzica Salazara Slytherin'a :) Hermiona nosi nazwisko jednego ze swoich największych wrogów, a Draco? Draco to ten sam arogancki dupek co zwykle.
  Pozdrawiam
  Ruby Vine

  OdpowiedzUsuń
 10. Cześć!
  Pamiętam, że Twoje opowiadanie mi się podobało, ale dawno nie pojawiło się tutaj nic nowego. :< Czy będziesz je kontynuować? Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Już od XX wieku naukowcy starali się znaleźć lek na przekleństwo nowego świata, które z pokolenia na pokolenie rosło w siły, stając się niemal nieuleczalnym przypadkiem medycznym. Amerykańscy naukowcy chcąc powstrzymać rozprzestrzenianie się tej zarazy, pracowali nad lekiem, który na zawsze miał zmieść ją z powierzchni ziemi. Jednak nikt nie przewidział tego, co może się stać gdy komórki antygenów "przypadkiem" wydostaną się z rąk naukowców...

  Niedopracowane.

  Nieudoskonalone.

  Niebezpieczne.

  Stały się zagładą ludzkości.


  http://virus-j8n24.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Opowiadanie na: http://krwawy-kamien.blogspot.com/

  Nadszedł dzień, kiedy umierająca planeta oraz ludzkość dostają szansę na ratunek. Jednemu z doktorów udało się odkryć przepis na kamień filozoficzny. W tym wyniszczonym i niebezpiecznym świecie mężczyzna zbiera grupę ludzi, którzy będą w stanie zebrać dla niego odpowiednie składniki oraz z nimi wrócić. Zmagając się z wewnętrznymi konfliktami, grupa pokonuje kolejne przeszkody na ich drodze. Jednak w ich duszach zalęga się niepewność i na wierzch wychodzą niepokojące pytania. Wśród nich jest jedno, najważniejsze:
  Czy zdążą na czas?

  OdpowiedzUsuń
 13. W okrutnym, pełnym anarchii i powojennego chaosu świecie władzę sprawują ci, którym dane jest posiąść wiedzę. A nią dysponują tylko dwie potężne organizacje, które zazdrośnie strzegą swoich tajemnic. Kalena dostaje szansę zostania członkinią jednej z nich - Stowarzyszenia Skrybów, które zachowując pozory wyłącznie naukowej działalności od lat szkoli młodych wojowników. Po ukończeniu trudnego szkolenia szkolenia dziewczyna zmienia się diametralnie. Idee Stowarzyszenia stają się jej bliskie i pragnie pomóc w rozpropagowywaniu ich. Jednak już niedługo światem ma wstrząsnąć kolejna wojna.

  Zapraszam!

  http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Nomida zaczarowane-szablony